" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار استانها


دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در راستای رفع مشکلات اجرایی طرح روستای بدون بیکار
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، جلسه ای با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، معاونین و کارشناسان دو اداره کل در راستای پیشبرد طرح روستای بدون بیکار در دفتر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
 ١٣:٠٤ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین فنی و حرفه ای و شهرداری شهرستان مسجدسلیمان
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مسجدسلیمان از انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی بین مرکز فنی و حرفه ای و شهرداری مسجدسلیمان با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خبر داد
 ١٣:٠٣ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ملاقات با مربیان و کارآموزان در بازدید مدیرکل از کارگاههای آموزشی مرکز ایوان
رضا نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام که جهت شرکت در جلسه شورای مهارت شهرستان ایوان به این شهرستان سفر کرده بود از کارگاههای آموزشی برادران و خواهران این مرکز بازدید و از نزدیک با مربیان و کارآموزان به گفتگو نشستند.
 ١٣:٠١ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه ستاد مهارت آموزی سپاه پاسداران هرمزگان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ، اولین جلسه ستاد مهارت آموزی سپاه پاسداران با حضور مهندس اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان و فرمانده منطقه یکم دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان مناطق در منطقه یکم‌دریایی ندسا برگزار شد.
 ١٢:٥١ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور مديرکل چهارمحال وبختياري در مرکز سامد استانداري
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني وحرفه اي استان چهارمحال وبختياري محمود تقي پور در برنامه‎اي که براي پاسخگويي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان به درخواست‎هاي مردم از طريق سيستم سامد برنامه ريزي شده بود ،شرکت کرد.
 ١٢:٤٦ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت مدیر کل و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای لرستان در راهپیمایی روز قدس
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، معاونین و جمعی از کارکنان این اداره کل و مراکز با گفتن لبيكي دوباره با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همگام با دیگر اقشار روزه دار ملت مسلمان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
 ١٢:٤٥ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای مهارت شهرستان ایوان با رویکرد تدوین سند مهارت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با حضور رضا نصری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و به ریاست آقای سبزی فرماندار شهرستان ایوان اولین جلسه شورای مهارت شهرستان ایوان با رویکرد تدوین سند مهارت شهرستان برگزار گردید.
 ١٢:٤٤ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان در جلسه تفسیر قرآن نماینده معزز ولایت فقیه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، مدیرکل، معاونین و تعداد زیادی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان در جلسه تفسیر قرآن آیت الله میرعمادی نماینده معزز ولایت فقیه و امام جمعه شهرستان خرم آباد که در شبهای ماه مبارک رمضان در مسجد بعثت برگزار می شود، شرکت کردند.
 ١٢:٤٣ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مسئولان آموزش نیرو های مسلح برگزار شد:
بررسی روند اجرای تفاهمنامه آموزشهای مهارتی به نیرو های مسلح در فارس
جلسه بررسی روند اجرای تفاهمنامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با نیروهای مسلح با حضور دکتر کوشکی، مدیر کل استان، مسئولان آموزش نیروی انتظامی،بسیج، ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و همچنین رییس پردیس شرکت های دانش بنیان در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد.
 ١٢:٤١ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور مديرکل چهارمحال وبختياري در مرکز سامد استانداري
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني وحرفه اي استان چهارمحال وبختياري محمود تقي پور در برنامه‎اي که براي پاسخگويي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان به درخواست‎هاي مردم از طريق سيستم سامد برنامه ريزي شده بود ،شرکت کرد.
 ١١:٥١ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 16892790 | بازديدکنندگان امروز: 4476 | کل بازديدکنندگان: 94700837 | بازديدکنندگان آنلاين: 22 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8950 ثانيه