شعار سال
یکشنبه 13 اسفند 1402
  • 1402/01/07 - 09:29
  • - تعداد بازدید: 237
  • - تعداد بازدیدکننده: 237
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام «مهرداد عظیمی» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت هفته گزینش

پیام 1402

نیروی انسانی، همواره به عنوان اصلی‌ترین و ارزشمندترین سرمایه‌ی هر سازمان محسوب می‌شود. بر اساس فرمان مبارک بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) در ۱۵ دی ماه ۱۳۶۱، مبنی بر تشکیل نهاد گزینش و همچنین ابلاغیه سیاست‌های کلی نظام اداری در سال ۱۳۸۹، جهت بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ‌نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیر‌حرفه‌ای توسط مقام معظم رهبری (مدظله ‌العالی) تأکید مقام له در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مبنی بر نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی و نیز تأکید بر گزینش خردمندانه و صحیح گزینش و انتخاب این سرمایه ارزشمند بر عهده نظام گزینش کشور نهاده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، «مهرداد عظیمی» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مناسبت روز تشکیل گزینش، پیامی صادر کرد. در متن این پیام آمده است:

خدمت در گزینش، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده است که با عمل خالصانه خویش در مسیر خوشنودی و رضایت مردم،گام برمی‌دارند. 

نیروی انسانی، همواره به عنوان اصلی‌ترین و ارزشمندترین سرمایه‌ی هر سازمان محسوب می‌شود. بر اساس فرمان مبارک بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی  (ره) در ۱۵ دی ماه ۱۳۶۱، مبنی بر تشکیل نهاد گزینش و همچنین ابلاغیه سیاست‌های کلی نظام اداری در سال ۱۳۸۹، جهت بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ‌نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیر‌حرفه‌ای توسط مقام معظم رهبری (مدظله ‌العالی) تأکید مقام له در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مبنی بر نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی و نیز تأکید بر گزینش خردمندانه و صحیح گزینش و انتخاب این سرمایه ارزشمند بر عهده نظام گزینش کشور نهاده شده است.

اینجانب روز پانزدهم دی‌ماه، سال‌روز تشکیل گزینش را به همه همکاران خدوم و تلاشگر حوزه گزینش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، تبریک و تهنیت عرض کرده و برای همگان از درگاه احدیت توفیق خالصانه و پاسداری و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار عمومی
  • کد خبر : 97404
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب