نسخه چاپي ارسال به دوست


انتصاب سرپرست دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی

 

طی ابلاغی از سوی دکتر حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سید جمیل احمدی به سمت سرپرست دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی ابلاغی از سوی دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان سید جمیل احمدی، به سمت سرپرست دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.


در این ابلاغ آمده است:

 جناب آقای سید جمیل احمدی

                                                                   

با سلام

نظر به پیشینه تخصصی، تعهد و تجارب جنابعالی و به پیشنهاد معاون محترم پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دفتر پژوهش، طرح و برنامه‌ریزی درسی» تعیین می شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر، رعایت مقررات و نظرات معاونت مربوطه و هماهنگی دفاترستادی و نیز همراهی مدیران و همکاران آن دفتر، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، اهتمام کامل در رعایت اصول "عدالت محوری"، "انقلابیگری"، "مردم داری"، "پاکدستی" و "قانون مداری" را معمول نمائید. در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم، انگاشته می شود. پیگیری جامع؛ کامل و دقیق همراه با اقدامات اثربخش در موارد زیر مورد انتظار است:

توسعه و پیاده‌سازی نوآورانه، هوشمندانه و هدفمند فعالیت‌های پژوهشی سازمان؛

تقویت جایگاه پژوهش در سازمان با نگرش توسعه پژوهش­های کاربردی در راستای مدیریت مطلوب و بهینه فعالیت‌ها؛

 پیشنهاد به هنگام سازی تدوین برنامه‌ریزی درسی با توجه به قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی با استفاده از تجارب بین المللی و مطالعات تطبیقی؛

تدوین و بازنگری مستمر و نظام‌‌مند استانداردهای آموزش مهارت ذیل رویکرد کلان برونسپاری آموزش­ها منطبق بر نیازهای بازار کار و تحولات فناوری و بهره گیری از ظرفیت بخش های تعاونی و خصوصی؛

تجزیه ‌و تحلیل آمار و اطلاعات به ‌منظور ارائه بینش جامع، نوین و تأثیرگذار و تولیدات محتوایی تصمیم ساز و مدیریار؛

بازنگری و اصلاح فرآیندهای برنامه‌ریزی سازمان با ارائه مدل برنامه‌ریزی آموزشی منعطف و اثربخش منطبق بر یافته‌های پژوهشی و رویکردهای نوین و تحولی در سازمان مردم؛

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظايف محوله، گام هاي مؤثري در راستاي تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و سازمان برداريد.

  

                                                                                              غلامحسین حسینی­ نیا

 بنا براین گزارش پیش از این اصغر فیضی عهده دار این سمت بود.

 

 

 

 

 


تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٤ فروردين ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٠:١١ | تعداد نمایش خبر : 829
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: