نسخه چاپي ارسال به دوست


بازار کار همواره در صدد جذب نیروی کار ماهر و توانمند است

جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با حضور علی حسین شهریور، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و معاونان استان و هیئت رئیسه کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان فارس، در ابتدای این نشست رهام کیائی، مدیر کل مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان طی سخنانی عملکرد مجموعه در حوز‌ه‌های مختلف را بیان و وضعیت کلی آموزش‌های مهارتی در سطح استان را تشریح نمود.
در ادامه تعدادی از مسئولین اداره کل، رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاه‌های آزاد و احسان ایزدی، رئیس پارلمان کارشناسان و مربیان کشور سخنانی را در حوزه‌های مختلف مهارت‌آموزی بیان نمود.
شهریور، ضمن تقدیر از فعالان حوزه مهارت در استان فارس گفت: در شرایطی که بیشتر افراد جامعه به سمت آموزش‌های مهارت محور سوق یافته‌اند لازم است تا شرایطی فراهم شود که همگان بتوانند به آموزش‌هایی با کیفیت دست یابند.

وی بیان داشت: نیاز برجسته سازمان در شرایط حاضر این است که در ارائه آموزش ها با سایر رقبا تمایز ایجاد کنیم و آموزش ها را جذاب تر، انعطاف پذیر‌تر و معطوف به نیاز بازار طراحی نماییم.
این مقام مسئول با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای مسئول اشتغال کشور نیست اذعان کرد: رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تدوین استانداردهای آموزشی، آموزش و سنجش مهارت می باشد که اگر این چرخه به درستی صورت پذیرد خروجی آموزش‌ها قطعا به اشتغال منجر می شود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان در پایان خاطر نشان کرد که تصمیمات و سیاست‌های جدید سازمان در راستای بهره‌وری بیشتر و توانمند‌سازی نیروی کار است.


تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٠:٠٧ | تعداد نمایش خبر : 545
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: