نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گرگان با مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان دیدار کرد

در راستای تعامل آموزشی و حمایت از زندانیان حسینی امین، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گرگان، با سیدعلیرضا حسینی‌طلب، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حسینی‌طلب گفت: سازمان و ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای متولی آموزش‌های غیر‌رسمی هستند و هر کجا که احساس کنیم قشر جوان و جویای کار و مهارت باشد، آموزش فنی وحرفه ای در آنجا حاضر است و آموزش مهارتی به زندانیان و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در ندامتگاه‌ها یکی از گروه‌های هدف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

وی افزود: همکاری اداره کل زندان‌های استان با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان جهت مهارت‌آموزی به زندانیان قابل تقدیر است و امیدواریم این تعاملات و خدمات آموزشی در جهت کم شدن بزهکاری و نهایتا امینت اجتماعی و کاهش بازگشت زندانیان به ندامتگاه ها موثر واقع شود.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گرگان گفت: گسترش آموزش‌های مهارتی برای زندانیان همیشه یکی از دغدغه‌های ادارات کل زندان‌ها بوده چون نبودن شغل و بیکاری یکی از مهمترین عواملی است که باعث بروز انواع نا‌هنجاری‌ها و تخلفات می‌شود و مهارت‌آموزی باعث ایجاد اشتغال زندانیان پس از پایان محکومیت آنان می شود.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٠:٣٠ | تعداد نمایش خبر : 592
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: