نسخه چاپي ارسال به دوست


تفاهم‌نامه همکاری مشترک چهار جانبه بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه کیف و کفش چرم استان و شرکت زیلان ترکیه منعقد شد

تفاهم‌نامه چهار‌جانبه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه کیف و کفش چرم استان و شرکت زیلان ترکیه به منظور گسترش همکاری‌ها و انتقال فناوری های تزریق زیره کفش و ارائه آموزش‌های مربوطه در این استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان همدان؛ این تفاهم نامه با حضور ظاهر پورمجاهد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، وهب مختاران، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، حمید رضا متین، رییس صنعت، معدن و تجارت، رییس اتحادیه چرم همدان و یاشار آلتون تاش، مدیر عامل شرکت زیلان ترکیه، به امضاء رسید.

بنابر‌این گزارش، همکاری و هماهنگی چهار جانبه در زمینه تهیه ملزومات، مواد اولیه، تهیه مکان، محل سرمایه‌گذاری و آموزش از اهداف مهم این تفاهم‌نامه است.

همکاری و هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط، انجام اقدامات لازم در زمینه تعیین و تخصیص اراضی مورد نیاز پروژه و تبادل اطلاعات از تعهدات مشترک این تفاهم‌نامه است.

همچنین انجام تمهیدات لازم جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز در چهارچوب قوانین کشور پس از اقدامات اولیه سرمایه‌گذار از دیگر تعهدات مشترک تفاهم‌نامه است.

بررسی نتایج نیاز سنجی آموزشی انجام شده با همکاری کارشناسان معرفی شده به منظور اولویت‌بندی در تدوین استانداردهای شغل و شایستگی و اجرای آموزش های موضوع تفاهم‌نامه و همچنین نظارت بر نحوه اجرای آموزش مطابق قوانین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تعهدات این اداره کل است.

از دیگر تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، اعطای گواهینامه معتبر در صورت موفقیت در آزمون کتبی و عملی می باشد.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٢:٠٠ | تعداد نمایش خبر : 617
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: