نسخه چاپي ارسال به دوست


راه اندازی خدمات خودرویی و سایت های تعمیر خودروهای سنگین ونیمه سنگین استان سیستان وبلوچستان

استاندار سیستان وبلوچستان از راه اندازی خدمات خودرویی و سایت های تعمیر خودروهای سنگین ونیمه سنگین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان وبلوچستان؛ حسین مدرس خیابانی گفت: سایت‌های خدمات خودرویی وتعمیرگاهی خودروهای سواری، سنگین و ماشین‌آلات تخصصی در مجتمع‌های خدمات بین‌راهی و در درون شهرها درقالب شهرک‌های کارگاهی با دعوت از سرمایه‌گذاران و متخصصین این موضوع راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان وبلوچستان، راه اندازی سایت های تعمیرات خودرویی با هدف اشتغال زایی را بسیار نکته مهم دانست و افزود: در فاز اول آموزش ۱۰۰ نفر با استفاده از ظرفیت‌های دولتی و خصوصی و واحدهای صنفی در قالب طرح کار آموزی در محیط کار واقعی را بر اساس استانداردهای آموزش فنی و حرفه ای آغاز خواهیم کرد و علاقه‌مندان به این شغل می‌توانند با آموزش‌های در سایت های تعمیرات ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین مشغول به آموزش شوند.

شهریاری، آموزش مهارتی در حرفه های خودرویی را یکی از به روز ترین حرفه‌ها و نیاز بازار کار دانست و گفت: دوره‌های آموزشی تعمیرات خودرویی در مراکز هم اکنون در حال انجام است و کارآموزان در رشته‌های مختلف تعمیرات خودرویی از شهرستان‌های استان در حال آموزش هستند،. تا پس از آموزش وارد اشتغال پایدار با درآمد مناسب شوند .


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ٠٨:٣٥ | تعداد نمایش خبر : 158
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: