نسخه چاپي ارسال به دوست


جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی

 

دومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی در سال جاری با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی؛ مهدی اسلام خواه، رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت متبوع، در استان خراسان شمالی؛ هدف از برگزاری این جلسات را بررسی و ارائه مشکلات، موانع پیش روی اشتغال و معیشت جامعه هدف به نمایندگان عنوان کرد و گفت: حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون شک در ترمیم برخی قوانین و دستور‌العمل ها و رایزنی‌های سازنده در جهت رفع مشکلات و تسهیل آنها در راستای تحقق شعار سال موثر می باشد.

وی همچنین با تاکید بر چهار کلان پروژه دولت در رابطه با کار مردم و اشتغال، اموال مردم (مدیریت شرکت های تابعه وزارت مردم) آینده مردم (بازنشستگی) و رفع فقر مطلق خواستار حمایت نمایندگان مجلس شد.

در ادامه مدیران عضو شورای هماهنگی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و وظایف خود به بیان مسائل و مشکلات پیش روی جامعه هدف پرداختند.

گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حاضر در جلسه ضمن حمایت از برنامه‌های وزارت متبوع، پس از شنیدن موارد مطروحه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود وضعیت ارائه خدمات و بهبود معیشت مردم استان بیان نمودند.

در پایان نمایندگان مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت و اثر بخشی این جلسات خواستار استمرار برگزاری این نشست‌ها با نمایندگان دولت و ارائه مشکلات و موانع موجود بر سر راه جامعه هدف هر دستگاه شدند.

 


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ٠٩:١٥ | تعداد نمایش خبر : 198
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: