نسخه چاپي ارسال به دوست


انعقاد تفاهم‌نامه مشترک مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان البرز با اولین مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی در غرب استان تهران(سه ا)

در راستای توسعه همکاریهای مشترک و حرکت در جهت نهادینهکردن فرهنگ کارآفرینی به عنوان راهبرد توسعه اقتصادی و نقش‌آفرینی موثرتر مراکز مشاوره کارآفرینی در اکوسیستم کسب و کار، تفاهم‌نامه مشترک مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان البرز، با اولین مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی در غرب استان تهران (سه ا) منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز؛ در جلسه‌ای که با حضور بهزاد غفاری، مدیر کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان البرز، و محسن تاجیک، مدیر مرکز مشاوره کارآفرینی (سه ا‌) انجام گرفت.

غفاری، با اشاره به اهمیت مهارت‌آموزی، مشاوره و توانمند‌سازی مهارت‌آموزان؛ بر اهمیت همکاری برای اعتلای کارآفرینی و نقش مراکز مشاوره کارآفرینی در این ارتباط تأکید کرد واین فرایند را مقدمه‌ای برای کارآفرینی دانست.

وی همچنین از همکاران مجموعه تخصصی کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای، برای تلاش‌های انجام شده جهت شکل‌گیری این تفاهم‌نامه قدردانی کرد.

گفتنی است: در این تفاهم‌نامه به جایگاه و نقش متمایز مراکز مشاوره کارآفرینی برای ارایه مشاوره‌های کسب وکار به مهارت‌آموزان مراکز اداره کل خصوصاً مرکز تخصصی کار‌آفرینی ومهارتهای کسب وکار اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز تأکید شده است.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٠:٣٥ | تعداد نمایش خبر : 172
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: